KARATE ŠKOLA
GDJE SE NALAZIMO

Upute kako do nas!

FACEBOOK PROFIL

U subotu, 28.09.2013. u Daruvaru je održan 13. Karate turnir Darfest Croatia 2013. Na turniru su nastupila 42 kluba sa 392 natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Karatisti Globusa iz Čakovca osvojili su 11 medalji:

1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Inga Grgić– ml. učenice kate, Filip Balent – ml.učenici borbe -30kg, Lucija Ružaj – kadetkinje borbe +54kg

2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Teo Kečkeš – ml. učenici kate /6,5 kyu/, Lovro Balent – ml.učenici borbe +38kg, Elena Kečkeš – učenice borbe -40kg, Lucija Ružaj – juniorke borbe -59kg

3.mjesto i brončanu medalju osvojili su: Filip Balent - ml.učenici kate, Stela Horvat – ml.učenice kate /7,8 kyu/, Josip Slukić – ml.učenici borbe -38kg, Kristian Topličanec – ml.učenici borbe -30kg..

Za KK Globus nastupio je još i Nikola Topličanec osvojivši 5.mjesto.

Sa ovim rezultatima Karate klub Globus osvojio je visoko 5.mjesto u ukupnom poretku klubova, što je još vrijedniji rezultat ako se istakne da je klub nastupio sa tek pola ekipe. Isto tako posebno treba istaknuti novi odličan rezultat Lucije Ružaj koja je u svojoj kategoriji (kadetkinje +54kg) premoćno osvojila zlatnu medalju u jakoj konkurenciji. Lucija je tom uspjehu dodala i srebrnu medalju u starijoj kategoriji (juniorke -59kg) te tako samo potvrdila odličnu formu i nastavak odličnih rezultata pred Svjetsko prvenstvo u Španjolskoj u studenom na kojem s pravom od Lucije možemo očekivati veliki rezultat.

Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger, Dejan Slukić i Tihomir Grgić.