KARATE ŠKOLA
GDJE SE NALAZIMO

Upute kako do nas!

FACEBOOK PROFIL

U nedjelju, 15.09.2013 održan je jaki međunarodni karate turnir Arawaza Kup u Kozarskoj Dubici u BiH na kojem su nastupali natjecatelji iz BiH, Hrvatske, Slovenije i Srbije. Na natjecanju su nastupili i predstavnici Karate kluba Globus iz Čakovca i osvojili su 2 medalje:

Lucija Ružaj nastupila je u kategoriji kadetkinje borbe +54 i osvojila 1.mjesto i zlatnu medalju i tako je potvrdila svoju odličnu formu. Na putu do finala pobjedila je sve svoje protivnice nadmočno rezultatom 8-0 (nakon razlike od 8 bodova borba se automatski prekida). U finalu je sa 3-0 pobijedila reprezentativku BiH koja će joj na SP u Španjolskoj biti direktna konkurentica i tako nam je svima još više povećala ambicije za osvajanjem medalje na SP. Drugu medalju za KK Globus osvojio je Sven Kraljić za 3.mjesto u kategoriji mlađi kadeti borbe +55kg.

Na natjecanju je još nastupila i Zoja Vizinger, ali ovaj puta uz malo manje sportske sreće.

Natjecatelje je na natjecanju vodio trener Mladen Vizinger.