KARATE ŠKOLA
GDJE SE NALAZIMO

Upute kako do nas!

FACEBOOK PROFIL

U subotu 07.09.2019. u Zagrebu u dvorani „Kutija Šibica“ održan je 8. po redu Zagreb karate kup na kojem je nastupilo 720 natjecatelja iz 85 klubova i 5 država (Hrvatska, Slovačka, Mađarska, Bosna i Hercegovina, Srbija).

Na izuzetno jakom turniru Globusovci su osvojili čak 9 medalja, od čega 3 zlata, 3 srebra i 3 brončane medalje, što je odličan rezultat za početak sezone. Naši natjecatelji su nakon jakog prošlotjednog domaćeg turnira Međimurje open opet pokazali dobru formu i na gostujućem turniru u organizaciji Zagrebačkog karate saveza

Medalje za KK Globus su osvojili:

1.mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Aida Trstenjak, Laura Strahija i Filip Novak

2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Petar Slukić, Sven Strahija i Josip Slukić

3.mjesto i brončanu medalju osvojili su: Tia Križaić, Kristian Topličanec i Sara Novak

Nastupili su još i : Ana Filipović, Ema Marčec, Leona Gulija, Timo Vlahek i Lovro Farkaš.

Natjecatelje su vodili treneri Dejan Slukić i Mladen Vizinger, a sudio je Tomislav Magdalenić.