KARATE ŠKOLA
GDJE SE NALAZIMO

Upute kako do nas!

FACEBOOK PROFIL

U  subotu 15.06.2019., u Malinskoj na Krku je održan 11. po redu međunarodni karate turnir Krk Kup 2019. Na turniru je nastupilo 455 natjecatelja iz 36 klubova i 3 države (Bosna i Hercegovina, Slovenija, Hrvatska).

U najatraktivnijoj kategoriji seniora open (bez težinskog limita) 1.mjesto osvojio je naš Filip Novak koji je atraktivnim mečevima pobijedio i protivnike sa puno većom kilažom.

Karatisti Globusa iz Čakovca - Male Subotice ukupno su osvojili 9 zlatnih, 4 srebrne i 1 brončanu medalju. Time su osvojili pehar za drugo mjesto u ukupnom poretku klubova, odmah iza Zagrebačkog Karate Saveza.

Leona Gulija - ml.kadetkinje +55kg

Nastupili su još i David Kovačić, Filip Kovačić i Leon Hren koji su unatoč vrlo dobrim nastupima ostali su bez medalja.

Natjecatelje su na turniru vodili treneri Dejan Slukić i Mladen Vizinger, a sudili su Tomislav Magdalenić i Berislav Maksimović.