KARATE ŠKOLA
GDJE SE NALAZIMO

Upute kako do nas!

FACEBOOK PROFIL

U subotu, 27.04.2019. u Rijeci u Sportskoj dvorani Mladost održan je Croatian Karate Champions Cup - TAD Cup 2019. Na natjecanju je nastupilo 525 natjecatelja iz 54 kluba i 5 država (Italija, Bosna i Hercegovina, Slovenija, Austrija i Hrvatska). . Na turniru je uspješno nastupio i dio karatista Globusa iz Čakovca / Male Subotice (drugi dio nastupio je u Sisku) koji su osvojili ukupno 6 medalja, od čega 3 zlatne i 3 brončane.

Medalje za Karate klub Globus su osvojili:

1.mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Nikola Topličanec – ml.kadeti -41kg, Lovro Farkaš – kadeti -52kg, Sara Novak – juniorke -48kg

3.mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Ema Marčec – ml.kadetkinje -45kg i kadetkinje -47kg, Kristian Topličanec – juniori -55kg

Istoga dana u Sportskoj dvorani Brezovica u Sisku održan je 8.po redu memorijalni karate turnir Igor Malek. Na natjecanju je nastupilo je 420 natjecatelja iz 36 klubova iz Hrvatske i Slovenije. Na turniru je uspješno nastupio i dio karatista Globusa iz Čakovca / Male Subotice (drugi dio ekipe nastupio je u Rijeci na TAD kupu) i osvojio ukupno 4 medalje, od čega 2 zlatne, 1 srebrnu 1 i brončanu medalju.

1.mjesto i zlatnu medalju osvojila je: Aida Trstenjak – učenice -32kg i ml.kadetkinje -40kg

2.mjesto i srebrnu medalju osvojila je: Tena Vurušić – ml.učenice +36kg

3.mjesto i srebrnu medalju osvojila je: Ana Filipović – kadetkinje +54kg

Nastupila je još i Mia Sabol  koja je unatoč odličnom nastupu ostala bez medalje..