KARATE OPREMA
KARATE ŠKOLA
GDJE SE NALAZIMO

   

Upute kako do nas!

FACEBOOK PROFIL

U subotu, 30.03.2019. u Maloj Subotici održan je 14. karate turnir CRO CUP na kojem je nastupilo rekordnih 742 natjecatelja iz 56 klubova i čak 7 države (Ukrajina, Austrija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Mađarska, Slovenija, Hrvatska). Natjecanje je organizirao Karate klub Globus Čakovec i Mala Subotica u suradnji sa Savezom Borilačkih sportova Međimurske Županije.

Karatisti Globusa osvojili su 27 medalji, od čega 13 zlatnih, 9 srebrnih i 5 brončanih. Sa postignutim rezultatima Karate Klub Globus osvojio je i 1. mjesto u ukupnom poretku klubova. Pošto je KK Globus bio suorganizator natjecanja, pehar za najbolji klub karatisti Globusa prepustili su odličnom drugoplasiranom Karate klubu Budućnost iz Podgorice (Crna Gora). Odmah iz njih u poretku bili DZAMMAY karate klub iz Ukrajine, Krka Novo Mesto (Slovenija) i Frieways Karateklub (Austrija).

Medalje za Karate klub Globus osvojili su:

 

1.mjesto i zlatnu medalju osvojili su:
Sven Strahija – učenici +46kg
Aida Trstenjak – učenice -32kg
Laura Strahija – učenice -40kg i ml.kadetkinje -40kg
Ema Marčec - ml.kadetkinje -45kg
Emily Beti - ml.kadetkinje -50kg i kadetkinje -47kg
Lovro Farkaš – kadeti -52kg
Kristian Topličanec – kadeti -57kg
Sara Novak - kadetkinje -54kg i juniorke -48kg
Filip Novak – seniori -67kg
Ekipa ml.kadetkinja (Ema Marčec, Leona Gulija, Emily Beti, Tia Križaić) – borbe ekipno

2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su:
Petar Filipović – cicibani +26kg
Petar Slukić – ml.učenici +38kg
Tena Vurušić
– ml.učenice +36kg
Sven Strahija – ml.kadeti -52kg
Luka Sokač – ml.kadeti +57kg
Ema Marčec – kadetkinje -47kg
Timo Vlahek – juniori -61kg
Ana Filipović – juniorke +59kg
Ekipa ml.kadeta (Sven Strahija, Nikola Topličanec, Luka Sokač) – borbe ekipno

3.mjesto i brončanu medalju osvojili su:
Neja Smontara – ml.kadetkinje kate 9-7 kyu
Kata Ekipa ml.kadeta (David Oršoš, Mateo Ignac, Kristijan Ignac) – kate ekipno
Aida Trstenjak – ml.kadetkinje -40kg
Tia Križaić – ml.kadetkinje +55kg
Ana Filipović - kadetkinje -54kg

Nastupili su još: Bono Rubin, Dorjan Rubin, Karlo Kocijan, Leon Hren, Leonardo Balog, Mia Sabol, Tena Vurušić, David Kovačić, Lana Kovač, Paula Strbad, David Oršoš, David Ignac, Kristijan Ignac, Nikola Jankaš

 

O organizaciji su se brinuli i ujedno vodili naše natjecatelje treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić, a sudili su Tomislav Magdalenić i Berislav Maksimović.