KARATE ŠKOLA
GDJE SE NALAZIMO

Upute kako do nas!

FACEBOOK PROFIL

Ove subote nastupili smo na dva natjecanja. Najveći dio ekipe nastupio je u Nedelišću na Grand Prix Međimurja, gdje je nastupilo 470 natjecatelja i 51 klub iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske. Naši natjecatelji bili su odlični i osvojili prvo mjesto u poretku klubova. Medalje su osvojili:

1. mjesto: Petar Slukić, Laura Strahija, Aida Trstenjak, Ema Marčec (x2), Sven Strahija (x2), Nikola Topličanec (x2), Franjo Horn (x2)
2. mjesto: Paulina Magdalenić, Filip Kovačić, Laura Strahija, Emily Beti
3. mjesto: Petar Filipović (x2), Leon Hren, Petar Slukić, Aida Trstenjak, Emily Beti

Čestitke i organizatoru KK Međimurje (i našim prijateljima Adriano Žaklina Marciuš i Kristijan Lesjak) na dobro organiziranom turniru i lijepom druženju.
Hvala na dolasku, potpori i druženju i našim prijateljima iz Karate klub Krka & Karate klub Novo mesto, te čestitke na osvojenom 2. mjestu u ukupnom poretku i 1. mjestu u katama.

Drugi dio ekipe nastupio je u Slovenskim Konjicama gdje je na jakom turniru nastupilo 840 natjecatelja iz 12 država. Naši natjecatelji osvojili su:

2. mjesto: Sara Novak (juniorke -48kg) i Ana Filipović (kadetkine ekipno - za ekipu KK Šibenik)
3. mjesto: Lovro Farkaš (ml.kadeti -55) i Sara Novak (kadetkinje -47kg)
5. mjesto Kristian Topličanec (kadeti -57kg)